решебник по физике 7 класс перышкин сборник задач 2006 посмотреть еще математика 6 класс зубарев гдз гдз от путина по биологии за 9 класс решебник по английскому языку 6 класс афанасьева 2 часть учебник

Biuletyn HPC

O Biuletynie

Z Biuletyn KDM

Oto biuletyn redagowany przez pracowników ICM. Biuletyn HPC (High Performance Computing) dostępny jest na stronie internetowej http://biuletyn.icm.edu.pl, a informacje o pojawieniu się nowego numeru i o jego zawartości czytelnicy otrzymują pocztą elektroniczną.

Piszemy w nim o ostatnich wydarzeniach w Centrach Komputerów Dużej Mocy, stopniowo przedstawiamy dostępne komputery i oprogramowanie, zapoznajemy z technikami programowania komputerów dużej mocy, dzielimy się poznanymi "sztuczkami" ułatwiającymi programowanie lub korzystanie z naszych systemów, informujemy o ciekawych serwisach w sieci.

Przez początkowe lata Biuletyn HPC tworzony był przez pracowników warszawskiego centrum KDM oraz osoby z nim związane (użytkownicy zasobów komputerowych, pracownicy ICM, ...). Od roku 2010 Biuletyn redagowany jest przez pracowników projektu POWIEW (Program Obliczeń Wielkich Wyzwań Nauki i Techniki) realizowanego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka - www.wielkiewyzwania.pl.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu biuletynowi korzystanie z zasobów KDM będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Wszelkie pytania, komentarze i sugestie dotyczące biuletynu prosimy kierować na adres biuletyn@icm.edu.pl. Propozycje tematów do poruszenia będą także mile widziane.


Osobiste