Im in the hostel eating, i just finished making noodles. Tiana said, trying as much as possible to mask the discomfort in her voice. There is no way toyosi can suspect i took the earrings. She inwardly assured click herself. I need you to come check out some tops some babe is selling, she lied convincingly. Pepper don rest abi, you want to buy for me? Just come on time, before i changed my mind jo, toyosi said and hung up the phone. Tiana strolled into fagunwa hall, unaware of the ambush that had been laid for her. As she opened the door to toyosis room, the cold stare of 9 angry girls pierced her guilty soul. At that moment, she knew something was wrong.

Biuletyn HPC

O Biuletynie

Z Biuletyn KDM

Oto biuletyn redagowany przez pracowników ICM. Biuletyn HPC (High Performance Computing) dostępny jest na stronie internetowej http://biuletyn.icm.edu.pl, a informacje o pojawieniu się nowego numeru i o jego zawartości czytelnicy otrzymują pocztą elektroniczną.

Piszemy w nim o ostatnich wydarzeniach w Centrach Komputerów Dużej Mocy, stopniowo przedstawiamy dostępne komputery i oprogramowanie, zapoznajemy z technikami programowania komputerów dużej mocy, dzielimy się poznanymi "sztuczkami" ułatwiającymi programowanie lub korzystanie z naszych systemów, informujemy o ciekawych serwisach w sieci.

Przez początkowe lata Biuletyn HPC tworzony był przez pracowników warszawskiego centrum KDM oraz osoby z nim związane (użytkownicy zasobów komputerowych, pracownicy ICM, ...). Od roku 2010 Biuletyn redagowany jest przez pracowników projektu POWIEW (Program Obliczeń Wielkich Wyzwań Nauki i Techniki) realizowanego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka - www.wielkiewyzwania.pl.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu biuletynowi korzystanie z zasobów KDM będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Wszelkie pytania, komentarze i sugestie dotyczące biuletynu prosimy kierować na adres biuletyn@icm.edu.pl. Propozycje tematów do poruszenia będą także mile widziane.


Osobiste